KE STUDIU KARTA ISIC ZDARMA

Výhody průkazu ISIC na ŠKODA AUTO Vysoké škole

ŠKODA AUTO Vysoká škola používá ISIC čipovou kartu jako multifunkční průkaz studenta, který kromě klasických níže uvedených výhod slouží studentům k řešení praktických úkonů v rámci systému vysoké školy, zejména k zpřístupnění technologického zázemí Vzdělávacího centra Na Karmeli – studenti si mohou jejím prostřednictvím zakoupit jídlo v jídelně ARAMARK, kopírovat a tisknout na tiskárnách a kopírkách a vstupovat do mediaték, počítačových učeben a zabezpečených zón v rámci exkurzí do závodu ŠKODA AUTO a.s. Výhodou multifunkčního průkazu studenta s licencí ISIC je i jednoduchý systém prodlužování jeho platnosti pouhým vyzvednutím revalidační známky na studijním oddělení bez nutnosti vyřizování všech dalších formalit potřebných k vystavení nové karty ISIC. Takovýto průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia.

První vydání ISIC čipové karty je pro nově nastupující studenty zahrnuto ve školném, cena za prodloužení ISIC čipové karty revalidační známkou je rovněž zahrnuta ve školném, proto za vystavení karty ani její prodloužení studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy neplatí.


Proč právě karta ISIC?

ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO.

Jsou tisíce důvodů, proč mít průkaz ISIC!

Kromě mezinárodního uznání statutu studenta na držitele čeká velké množství výhod po celém světě:

- platnost ve 127 zemích světa
- více než 125 000 slev po celém světě


- celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200KČ
- slevy na více než 2700 místech v ČR
- při nákupech, stravování a vzdělávání
- na vstupném na festivaly, akce, do klubů
- na permanentky v lyžařských areálech
- při cestování - letenky, autobusové a vlakové jízdenky
- na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
- při ubytování v hotelech, kempech a ubytovnách
- příspěvek na kartu ISIC ve výši 200 Kč u bank

Aktuální nabídka slev a výhod na ISIC kartu po České republice je k nalezení zde.

Výhody karty ALIVE na ŠKODA AUTO Vysoké škole

ŠKODA AUTO Vysoká škola používá ALIVE čipovou kartu jako multifunkční průkaz studenta, který kromě klasických níže uvedených výhod slouží studentům k řešení praktických úkonů v rámci systému vysoké školy, zejména k zpřístupnění technologického zázemí Vzdělávacího centra Na Karmeli - studenti si mohou jejím prostřednictvím zakoupit jídlo v jídelně ARAMARK, kopírovat a tisknout na tiskárnách a kopírkách a vstupovat do mediaték a počítačových učeben.

Výhodou multifunkčního průkazu studenta s licencí ALIVE je i jednoduchý systém prodlužování jeho platnosti pouhým vyzvednutím revalidační známky na studijním oddělení bez nutnosti vyřizování všech dalších formalit potřebných k vystavení nové karty ALIVE. Takovýto průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia.

První vydání ALIVE čipové karty je pro nově nastupující studenty zahrnuto ve školném, cena za prodloužení ALIVE karty revalidační známkou je rovněž zahrnuta ve školném, proto za vystavení karty ani její prodloužení studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy neplatí.


Proč mít kartu ALIVE

- Je na ni navázáno velké množství poskytovaných výhod. Jde zejména o atraktivní slevový program.

- Karta ALIVE platí po celé České republice a slevy na ni získáte na více než 1500 místech. Karta ALIVE přináší svým držitelům rozsáhlou síť výhod po ČR včetně pojištění, sportovního vybavení, restauračních zařízení, kaváren, vstupů na kulturní akce, permanentek v lyžařských areálech a mnoho dalších.


- Karta ALIVE není volně k prodeji a pořídit jí lze pouze přes spolupracující partnerské instituce (Vysoké školy, sportovní asociace). Kromě studentů kombinované formy studia na ŠKODA AUTO Vysoké škole je karta ALIVE určena členům sportovních svazů a asociací, kde po vzoru škol funguje jako jedinečná přidaná hodnota ke stávajícím členským průkazům, které do této chvíle neměly velké využití.

http://www.alive.cz/