Menu

Zástupci Seinajöki University of Applied Sciences navštívili ŠAVŠ

02.12.2022

Tento týden jsme na ŠKODA AUTO Vysoké škole přivítali zástupce z partnerské univerzity z Finska – Seinäjoki University of Applied Sciences. Jejich nový prezident a CEO Jaakko Hallila a vedoucí zahraničních vztahů Marjo Arola se s námi přijeli seznámit, upevnit vzájemné vztahy a probrat možnosti budoucí spolupráce a společných projektů.

Seinajöki University of Applied Scineces spolupracuje se ŠKODA AUTO Vysokou školou od roku 2014, kdy proběhly první výměnné mobility studentů a akademických pracovníků. Spolupráce pokračovala podpisem smlouvy o Double degree v rámci bakalářské studijní specializace Management obchodu. V rámci tohoto programu absolvují studenti dva semestry na partnerské vysoké škole a po úspěšném splnění předepsaných podmínek a zakončení bakalářského studia získají dva diplomy.

ŠKODA AUTO Vysoká škola a Seinajöki Univeristy of Applied Sciences jsou si navzájem partnery v následujících mezinárodních Erasmus+ projektech:

Projekt strategického partnerství Critical Incidents in Intercultural Communication and Promoting Diversity. Jedná se o tříletý projekt zaměřený na kritické incidenty v multikulturním prostředí. ŠKODA AUTO Vysoká škola jako koordinátor na projektu spolupracuje se Seinäjoki University of Applied Scineces, Finland, University of Applied Scineces Upper Austria, Wels, University of Applied Scineces Zwickau, University of Siena, Italy.

Projekt kooperativního partnerství Sustainable Transportation. Jedná se o tříletý projekt, který si klade za cíl zlepšit kvalitu vysokoškolského vzdělávání. Koordinátorem tohoto projektu je právě Seinäjoki University of Applied Scineces. Partnery projektu jsou ŠKODA AUTO Vysoká škola, Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg, Thomas More Mechelen-Antwerp.

IMG_2775.JPG