20 LET - 20 PŘÍBĚHŮ

Rozhovor s Gabrielou Křídlovou

Gabriela Křídlová na ŠKODA AUTO Vysoké škole studovala do roku 2016, kdy úspěšně zakončila navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu. Během studia absolvovala nejenom praxi ve ŠKODA AUTO ale vydala se také na dvousemestrální pracovní stáž do Bentley Motors Ltd. – nejprve na oddělení nákupu a následně na oddělení kvality. Díky zkušenostem, které nasbírala, jí byla následně nabídnuta stálá pozice v Bentley Motors Ltd. v oblasti kvality. V současné době pracuje v Aston Martin Lagoda na pozici Senior New Model Quality inženýra. Věnuje se také vlastnímu podnikání v oblasti financí a pronájmu nemovitostí. Ve svém volném čase ráda sportuje – je příznivcem pěší turistky, jógy, tag rugby, frisbee, indoor lezení, jízdy na kole či běhu. Zároveň se zajímá o umění a knihy.

Rozhovor s Milanem Kutáčkem

Milan Kutáček pochází z Prahy a studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole úspěšně absolvoval v roce 2018. Pro své studium u nás si vybral nejprve bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu a následně navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu. Již v prvním ročníku se připojil k projektu Formula student CTU Cartech, v rámci kterého se podílel na vypracování business plánu pro celý projekt a jeho následné prezentaci na závodech napříč celou Evropou. Během studia působil na marketingovém oddělení ŠAVŠ, kde vypomáhal při prezentaci školy na veletrzích a středních školách. Zapojil se také do Buddy systému, který pomáhá uchazečům o studium s adaptací na škole. Svou povinnou semestrální praxi strávil v Bentley Motors Ltd. ve Velké Británii. Po svém návratu se stal praktikantem na Katedře výroby, logistiky a řízení kvality. Tato praxe mu následně otevřela dveře k jeho současné pozici v Technickém servisu na logistice ŠKODA AUTO. Ve svém volném čase se rád věnuje sportu, dobrému jídlu a cestování.

Rozhovor s Janou Elich

Jana Elich (rozená Bahníková) je absolventkou našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a management obchodu a následně navazujícího magisterského oboru Globální podnikání a marketing, který úspěšně zakončila v roce 2011. Při studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole se vydala nejenom na pracovní stáž do Bentley Motors Ltd., ale absolvovala také prestižní kurz Asociace public relations (APRA), který jí otevřel dveře do světa PR a díky kterému získala stáž v prestižní PR agentuře a následně také práci na plný úvazek na oddělení Komunikace ŠKODA AUTO. Na oddělení Komunikace pracovala více než pět let na pozici tiskové mluvčí společnosti, následně se přesunula do oblasti logistiky a stala se vedoucí Logistické akademie ŠKODA AUTO. Aktuálně je na mateřské dovolené s dcerou Agátkou a zároveň stále pracuje v rámci DPČ pro společnost ŠKODA AUTO. Jak sama říká, je motorkářka tělem i duší. Když je možnost, vyráží na silnice se svou Yamahou R6. Většinu volného času se však snaží věnovat manželovi Kubovi, roční holčičce Agátce a čtyřnohému parťákovi Atarashiimu. Ráda se zabývá i osobním rozvojem – zaujala ji například myšlenka a principy svobodného demokratického vzdělávání a aktuálně se tak věnuje problematice založení takové školy, jako je legendární britský Summerhill, v našich podmínkách.

Rozhovor s Romanem Maršálkem

Roman Maršálek úspěšně absolvoval ŠKODA AUTO Vysokou školu v roce 2015. Pro své studium si zvolil bakalářský obor Podniková ekonomika a management provozu v kombinované formě. Od roku 1997 pracuje ve ŠKODA AUTO a.s. na pozici specialisty ve výrobě. Zároveň se více než 19 let věnuje poradenství v oblasti sportu, výživy, fitness a zdravého životního stylu. Na poli fitness slavil také nemalé úspěchy – je držitelem titulu mistr světa a Evropy v benchpressu, mistr republiky v silovém trojboji či mistr republiky v kulturistice. Svůj koníček následně proměnil v úspěšný business, když v roce 2016 v Mladé Boleslavi vybudoval fitness centrum Dream Gym. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře, bodybuildingu, power liftingu, zdravé výživě a dietologii.