Klub absolventů

Diplomem to u nás nekončí!

Diplomem to u nás nekončí! Rádi vzpomínáte na svá studentská léta na ŠKODA AUTO Vysoké škole? Chcete zůstat v kontaktu s Vaši alma mater i po absolvování Vašeho studia u nás? Účastnit se akcí, které ŠKODA AUTO Vysoká škola pořádá? I my bychom rádi věděli, jak se Vám po absolvování studia daří!

Registrujte se v našem Alumni klubu!

Proč se registrovat

Po registraci v Klubu absolventů budete pravidelně informováni o dění ve škole přes pravidelný měsíční newsletter, budeme Vám zasílat pozvánky na kulturní, společenské i sportovní zajímavé akce! I po ukončení školy se můžete účastnit akcí, díky kterým se můžete dále kariérně, odborně i osobně rozvíjet či setkávat se se známými a přáteli, které jste během studia poznali!

Nepamatujete si své ID? Kontaktujte Klub absolventů na mailové adrese alumni@is.savs.cz ! Na tuto adresu můžete posílat také své další dotazy či podněty k fungování Klubu Alumni či změnit svůj e-mail, na který Vám budeme informace zasílat.

NAŠI ABSOLVENTI


Ing. Anna Firmanová

Anna pochází z Žatce a své studium u nás úspěšně absolvovala v roce 2012. Pracovní zkušenosti sbírala již při studiu a to jako praktikantka v Náborovém centru společnosti ŠKODA AUTO. Do ŠKODA AUTO následně nastoupila i po absolvování studia a to na pozici personalisty pro oblast řízení výroby vozů a interní logistiky.

Ing. Martina Petrtýlová

Martina pochází z Jičína, aktuálně však žije v Praze. Navazující magisterské studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole úspěšně ukončila v roce 2014 a ihned po absolvování studia nastoupila do společnosti Estée Lauder, ve které začínala nejprve na oddělení HR. Postupně se přes marketing dostala na pozici PR, v rámci které se aktuálně stará o propagaci sedmi celosvětově známých značek.

Bc. Viktor Myslil

Viktor Myslil, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a management provozu, pochází z Prahy. Za studiem do Mladé Boleslavi se vydal díky své vášni pro vozy ŠKODA AUTO. Navíc ho lákalo zkusit něco jiného, ne všichni ostatní spolužáci. Stál za zrodem Octavia clubu, pracovní zkušenosti sbíral v automobilovém průmyslu i mimo něj.

Ing. Ivan Vaněk

Z Mladé Boleslavi pochází náš absolvent Ing. Ivan Vaněk, který své uplatnění našel u britského výrobce luxusních automobilů – Bentley Motors Ltd, společnosti, u které ještě jako student ŠKODA AUTO Vysoké školy absolvoval svou půlroční zahraniční pracovní stáž.

Možnost vycestovat do zahraničí během studia mu, jak říká, otevřela nejenom oči, ale také dveře k budoucímu pracovnímu uplatnění.

Ing. Michal Maruška

Jako koordinátor na oddělení Connected Car a Infotainment nyní pracuje náš absolvent Michal Maruška.Techniky měl v praxi dostatek. Ke své práci a k dalšímu kariérnímu růstu však potřeboval více manažersky zaměřený obor.
Pro studium si proto zvolil bakalářský i navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu, který obě oblasti kombinuje ideálním způsobem.

Bc. Michala Fořtová

V kombinované formě u nás bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu studovala Bc. Michala Fořtová. Jak říká, ŠKODA AUTO Vysokou školu si vybrala zejména pro svůj zájem o auta.

Rozhodujícím faktorem však pro ni byla možnost studia v kombinované formě a skvělé zázemí moderní školy, srovnatelné se zahraničními školami...

Ing. Ondřej Stejskal

Ondřej, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a finanční management a navazujícího magisterského oboru Globální podnikání a finančí řízení, našel své uplatnění ve ŠKODA AUTO.
I on neváhal a během studia využil mnoha výjezdů do zahraničí. A jak vzpomíná na své studium u nás i na zahraniční stáže, které absolvoval ?

Ing. Anna Dolejší

Anna u nás vystudovala nejenom bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu, ale také navazující magisterský obor Globální podnikání a marketing.
Během studia Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se stihla několikrát podívat do světa – za studiem do Vídně a na praxi do německého AUDI a do čínského FAW. V současné době pracuje na oddělení Product & Price, Region China & Hongkong v německém AUDI AG...